wtorek, 22 września 2015

Od Nemidith CD Atosa

- Czy ty uważasz, że to jest łaska? - uniosłam brew. - Staram się po prostu być miła, co nie jest dla mnie normalne, no ale jak chcesz, jak zacznie boleć cie serce to wiesz gdzie jestem. - wstałam i wróciłam do swojego pokoju.
Co za facet....

< Atos? >

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Translate