wtorek, 15 września 2015

Od Nemidith CD Atosa

Zamurowało mnie. Lampiłam się na niego jak na wariata. Nie byłam przygotowana na coś takiego, tak więc po prostu się na niego gapiłam, pozwalając, by łzy ciekły mi po twarzy.
Wstyd....

< Atos? >

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Translate