-Aale mi tam dobrze, pustelnik dba o mnie i w ogóle...-Odparłem kuląc się w sobie. Yey, baba mnie zdominowała, juhu! Jestem porażką życiową.
< Nemidith? >
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz