poniedziałek, 21 września 2015

Od Atosa CD Nemidith

Zasłoniłem okna i usiadłem na podłodze. Uniosłem się w górę i zacząłem eksperymentować...

Poczułem dziwne ciepło rozsadzające moje żyły od środka, krzyknąłem z bólu, oślepiło mnie jakieś światło. Widziałem otaczającą mnie wodę, która powoli zamarzała. Zimne powietrze wypełniło moje płuca, aby zaraz potem je zamrozić.
-To... Boli...-wykrztusiłem nie mogąc w ogóle złapać powietrza, zamroczyło mnie. Nie upadłem, zawisłem w wielkiej kuli lodu tracąc przytomność.

< Nemi? >

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Translate